Tubes . Laser . Coils

+420 545 429 420

Obchod: +420 602 192 160, Logistika: +420 720 954 039

Vedoucí výroby

Hledáme zkušeného vedoucího výroby, který se připojí k našemu týmu ve stabilní strojírenské společnosti. Vaším hlavním úkolem bude řízení a optimalizace výrobních procesů, zajištění vysoké kvality výrobků a efektivní vedení týmu.

náplň práce:

  • Řízení výrobního procesu a dohled nad plněním výrobních plánů
  • Optimalizace výrobních postupů a procesů za účelem zvýšení efektivity
  • Kontrola kvality výroby a implementace opatření k jejímu zlepšování
  • Vedení a motivace týmu operátorů a techniků
  • Spolupráce s dalšími odděleními (údržba, kvalita, plánování)
  • Řešení operativních problémů ve výrobě
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a dalších interních předpisů
  • Spolupráce nad realizací investic

požadujeme:

  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici min. 5 let
  • SŠ/VŠ ideálně technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti řízení celé výrobní jednotky
  • Technické i ekonomické znalosti a dovednosti
  • Výrazný tah na branku
  • Schopnost samostatného rozhodování a řízení denní operativy i strategického plánování
  • Znalost anglického jazyka C1

nabízíme:

  • Perspektivní práci v inspirativním prostředí se skvělým týmem kolegů a zázemím stabilní a rostoucí společnosti,
  • Motivační mzdové ohodnocení,
  • Kompletní zaškolení,
  • Osobní automobil i k soukromému užívání,
  • Pružnou pracovní dobu,
  • Služební telefon a notebook,
  • 23 dní dovolené a 3 dny sick days,
  • Benefity, jako jsou například: příspěvek na stravování, benefitní kartu UP Benefity, výhodné mobilní tarify pro rodinné příslušníky

Místo výkonu práce: Tovární 739/1, Brno – Chrlice

KONTAKTUJte NÁS

Ing. Irena Nejedlá, MBA | HR Manager

✉️ nejedla@1csc.cz

📞+420 607 024 799